Transport Spedycja i Logistyka

Zlecenia wykonywane przez firmę wykonywane są specjalistycznym taborem dostosowanym do rodzaju przewożonego towaru, żeby zapewnić mu najlepsze warunki transportu.

Transport realizowany jest przez licencjonowanych, profesjonalnych przewoźników dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo oraz terminowość naszych usług. 

Standardy wypracowane przez firmę potwierdzone są przez Międzynarodową Licencję Transportową, Europejską Licencją Spedycyjna oraz Certyfikatem Kompetencji Zawodowych. Dodatkowym gwarantem jest nasza polisa ubezpieczeniowa. Ze względu na różnorodność kierunków wykonywania transportu dla naszych klientów,  nie każdy kierowca jest naszym pracownikiem, zdarza się że jest z zewnętrznej firmy (naszego podwykonawcy przewoźnika). Właśnie dobór odpowiedzialnych i rzetelnych podwykonawców i odpowiednia weryfikacja naszych partnerów pozwala na stabilny rozwój naszej firmy oferując transport na terenie całej Zjednoczonej Europy na najwyższym światowym poziomie. Nasze szerokie kontakty międzynarodowe pozwalają nam zaoferować Państwu odpowiednią usługę transportową lub logistyczną zgodną z najnowszymi standardami Unii Europejskiej. Pracując na rynku europejskim TS Frigo zbudowało zaufanie i renomę pośród najlepszych  firm transportowo-logistycznych w całej Europie, specjalizując się na krajach zachodniej Europy, co świadczyć może o poziomie wykonywanych przez nas usług.